Z 600 na 40? Proč ne xD

31. března 2011 v 17:09 | Antionette |  Diary
Ahooj!
Kdo jsem? Vaše zapomenutá adminka! A kde že ona byla? No rozhodně ne na blogu :)) Možná, bych měla napsat smutného smajlíka, ale mě je to upřímně úplně jedno, jestli jsem tu byla nebo ne :))
Jak už jsem psala na začátku blogu, tak na blog budu chodit jen jak se mi bude chtít, a za tím si pořád stojím :)) Konkrétně teď sedím... u počítače.
No právě... u počítače... A teď všichni povinně kouknout ven... Je tam krásně... a já sedím u PC (vím, opakuju se, ale co už xD TO sem prostě já).
V posledních dnech jsem se trochu učila. Z ájiny jsem dostala 2 jedničky, takže aspoň něco se vyplatilo... ale teď je načase opravit si biolu - tam mám jenom 2 známky ->> konkrétně 2 trojky a psali jsme zase a z toho budu mít zase ta 3.
Taky jsme psali z čejáku - diktát, kde sem udělala můj mozek nechápající hrubku - vysokímy x( Já to psala a normálně jsem zapoměla, jak se to mělo psát! JÁ! Já jsem nikdy neměla nějaké obrovské problémy s pravopisem, kdy potřebuju, nebo se snažím, tak v pohodě na 1 a někdy i bez chyby, z poliny z diktátu 1* a s čejáku TOTO?
Včera jsem si trochu kreslila -> "nakreslila" jsem Selenu Gomez :)) Na blog dám další rubriku ->> artfolio, což je asi logické, že tam budou moje kreslící "výtvory".
Nevím, co k tomu ještě asi tak dodat, asi jenom to, že tady čekejte Zadání 2. kola VGS...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
 Grafika na tomto blogu patří Antionette !!!
The graphics on this blog belongs to Antionette !!!
Die Grafiken auf diesem Blog sind Antionette !!!

By Antionette, mystery-graphic.blog.cz, 2010-2011

Díky za návštěvu!